Program liderski w dziale gradingu i logistyki

Jesteśmy firmą, która daje drugie życie używanym sprzętom elektronicznym i mediom. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu entuzjastów cyrkularności i zrównoważonego rozwoju. W codziennej pracy stawiamy na ciągłe doskonalenie i jakość, budując środowisko pracy oparte na współpracy, pozytywnym myśleniu i osobistej odpowiedzialności.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na PROGRAM LIDERSKI

Miejsce pracy: Żerniki, k. Poznania

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za jakość i wyniki pracy podległego zespołu
  • Nadzorowanie procesu gradingu (oceny urządzeń elektronicznych) zgodnie z ustalonymi standardami i zasadami
  • Bieżąca realizacja postawionych celów wolumenowych i wartości wskaźników KPI
  • Elastyczne reagowanie na efektywność procesu gradingu podczas zarządzania zespołem
  • Zarządzanie zespołem 8-17 osobowym
  • Proaktywna współpraca z innymi działami i zespołami organizacji

Nasze wymagania:

  • Język angielski na poziomie minimum B1
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wykształcenie wyższe
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 5200,00 zł brutto
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do okularów
  • Kursy i szkolenia
  • Owoce i napoje
  • Prezent urodzinowy
  • Aktualnie testujemy pracę 4 razy w tygodniu po 10 godzin; wkrótce podejmiemy decyzję o dalszym systemie pracy

Proces rekrutacyjny:

  1. Po złożeniu aplikacji, przeprowadzimy pierwszą ocenę Twojego profilu.
  2. Jeśli spełnisz nasze oczekiwania, skontaktujemy się, aby umówić rozmowę online, podczas której dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz zweryfikujemy znajomość języka angielskiego.
  3. Następnie umówimy się na przetestowanie Twoich kompetencji komputerowych.
  4. Ostatnim krokiem będzie spotkanie z managerką.
    Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymasz ofertę pracy! Niezależnie od wyników, otrzymasz informację zwrotną.

W rebuy budujemy kulturę organizacyjną opartą na talentach, mocnych stronach, różnorodności i wzajemnym szacunku. Doceniamy różne perspektywy i czerpiemy z mocnych stron i doświadczeń. Do rekrutacji zapraszamy kandydatów i kandydatki bez względu na wiek, płeć, wyznanie, niepełnosprawność, rasę, język, kraj pochodzenia, przekonania, orientację seksualną, tożsamość płciową czy status rodzinny.

ID: 31 job_post.published_on: 24/06/2024
announcement.apply